Urządzenia

Aparat Lipo M6 ®

Aparat firmy LPG® służy do wykonywania zabiegów Endermologie® na ciało. Doskonałe rezultaty zabiegów gwarantuje wyjątkowa, opatentowana technika LPG®.
Metoda Endermologie® polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym podciśnieniem. Technika wykonywania zabiegu opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elekronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem.
Trzy techniki LPG Endermologie: Roll'in, Roll'up i Roll'out, oraz 4 programy (slimming, firming, sculpting, drainage) gwarantują precyzyjne oddziaływanie na tkankę i uzyskanie długotrwałych efektów.

Działanie:

 • redukcja cellulitu (w każdym stopniu zaawansowania),
 • ujędrnianie skóry (po porodach oraz kuracjach odchudzających),
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki (efekt wyszczuplenia),
 • wzmacnianie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry),
 • zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego,
 • usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii,
 • zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej,
 • pobudzenie syntezy kolagenu (opóźnia efekty starzenia się skóry).

Microdermabrasion Diamond Skin System

Mikrodermabrazja to nowoczesna w pełni bezpieczna, a zarazem bardzo skuteczna metoda, która w spektakularny sposób poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Mikrodermabrazja przy użyciu Diamond Skin System polega na mechanicznym, bezpiecznym i kontrolowanym usuwaniu naskórka warstwa po warstwie. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania, ani powstania blizn. Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności - jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Mikrodermabrazja gwarantuje przeprowadzenie krótkiego, bezbolesnego, skutecznie regenerującego i odmładzającego skórę zabiegu.

Ultra Cavi Sonic - peeling kawitacyjny i sonoforeza

Współczesna kosmetologia oferuje klientom coraz bardziej komfortowe i spektakularnie działające zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej, cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry.
Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje możliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, nawilżających, ale również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.

Na czym polega działanie peelingu kawitacyjnego?

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

Ultradźwięki/Sonoforeza

Za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe wprowadzane są w głąb skóry aktywne substancje. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym. Poprawie ulega mikrocyrkulacja i przepływ limfy, podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek. Fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu, elastyny.

Frezarka Gerlach Luna AT Micro

Urządzenie przeznaczone jest do pielęgnacji stóp i wykonywania pedicure. Za pomocą przyrządów frezująco - odsysających szybko i skutecznie można usunąć zrogowaciały naskórek, odciski na stopach, a także pielęgnować paznokcie.

Kestos - termoelektrostymulacja

Aparat Kestos łączy w sobie jednocześnie dwa rodzaje terapii: termoterapię oraz elektrostymulację tworząc terapię o dwukrotnie większej skuteczności zwaną termostymulacja. Elektrostymulacja polega na użyciu różnych rodzajów prądów. Terapia ta oddziaływuje na tkanki leżące na różnej głębokości (nerwy, mięśnie, stawy, tkanka tłuszczowa, naczynia krwionośne i limfatyczne).

Najważniejsze skutki elektrostymulacji to:

 • tonizacja napięcia mięśniowego,
 • poprawa krążenia obwodowego, dzięki zangażowaniu mięśni do pracy,
 • efekt wyszczuplający i modelujący
 • lepsze odżywienie skóry,
 • większe wchłanianie kosmetyków,
 • jak również ogólne korzyści porównywalne do efektów ćwiczeń fizycznych.

Kapsuła SPA Dermalife™ Oceana

Kapsuła Spa łączy w sobie funkcje wielu nowoczesnych urządzeń kosmetycznych: sauny parowej, sauny suchej na podczerwień, aromaterapii oraz koloroterapii. W kapsule wykonywane są również zabiegi hydroterapii: hydromasaż wodny oraz masaż bąbelkowy. Kapsuła Spa jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych.
Pod wpływem ciepła w saunie parowej zostaje przyspieszone krążenie krwi oraz przemiana materii. Otwierają się pory i szkodliwe produkty przemiany materii są wydalane z organizmu. Skóra staje się idealnie gładka i oczyszczona. Dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna, poprawia się jej koloryt,a tym samym wygląd skóry. Powoduje rozluźnienie mięśni i relaks organizmu.
Preparaty nałożone na ciało i wygrzewane w saunie parowej zwiększają penetrację, co pozwala na głębsze i dokładniejsze wchłonięcie składników odżywczych zawartych w produktach.

Autoklaw Runyes 8L

Autoklaw służy do sterylizacji narzędzi używanych podczas zabiegów manicure, pedicure jak i zabiegów na twarz. Sterylizacja polega na zniszczeniu wszystkich, zarówno wegetatywnych, jak i przetrwalnikowych form mikroorganizmó. Autoklawy parowe gwarantuje pełną kontrolę procesu sterylizacyjnego oraz najwyższy poziom czystości mikrobiologicznej sterylizowanych przedmiotów. Autoklaw jest najlepszą i najpewniejszą metodą sterylizacji.
Prawidłowo wysterylizowany materiał jest jałowy – nie zawiera żadnych żywych drobnoustrojów (także wirusów) oraz ich form przetrwalnikowych.
Odpowiednia higiena gwarantuje bezpieczne wykonanie zabiegów i eliminuje ryzyko zakażenia.

Zrób prezent swoim najbliższym

Zaproś ich na relaksacyjne zabiegi THALGO w naszym Salonie. Twój niekonwencjonalny prezent na długo pozostanie w ich pamięci. Możesz wybrać dowolny zabieg z naszej bogatej oferty, bądź wyznaczyć limit, w ramach którego obdarowana osoba sama wybierze zabieg. Już dzisiaj zadzwoń i zamów karnet upominkowy