Exceptional Body Cream

Cena: 428 zł

KREM "IDEALNE CIAŁO"

Piękno jest niezależne od wieku, jednak czas zostawia niechciane i niepożądane znaki na naszej skórze. Z upływem czasu, na skutek niedoborów hormonalnych zmienia się Twoja figura i skóra:

  • Skóra traci swoją elastyczność, brakuje jej blasku.

  • Zmienia się też Twoja sylwetka: jesteś opuchnięta (retencja wody), masz zaokrąglony brzuch, łatwiej przybierasz na wadze.

Ten krem-balsam o pudrowo-kwiatowym zapachu (lilia wodna, magnolia, orchidea, nuta morska, cedr, drzewo sandałowe) zawiera całe bogactwo intensywnych składników aktywnych (13,5%):

  • Odmładzające: Naturane Hormony Algowe – niezawodny „eliksir młodości” – po raz pierwszy zastosowane w kosmetyce, to są prawdziwe “ekstrakty życia”. Stymulują produkcję fibroblastów, zmniejszają degradację elastyny i kwasu hialuronowego, są wyjątkowo bogate w składniki przeciwwolnorodnikowe. Efektem ich zastosowania jest ciągła regeneracja skóry pozwalająca na zyskanie pięknej i jędrnej skóry.

  • Wyszczuplające: UniSlim (ekstrakt z Mate i zielona kawa) jest prawdziwym “spalaczem tłuszczu”. Pro-Sveltyl® (ekstrakt z lotosu) zapobiega magazynowaniu tłuszczu poprzez pobudzenie syntezy sirtuin (enzymy), które zmniejszają rozmiary komórek tłuszczowych oraz ich zawartość.

  • Ujędrniające: polipeptyd Serilesine® zwiększa syntezę integryn, odpowiedzialnych za spajanie komórek naskórka i skóry właściwej. Stymuluje produkcję lamininy i nowych komórek skóry. W konsekwencji powoduje zwiększenie spoistości, gęstości i gładkości skóry.

  • Drenujące: Pro-Sveltyl® stymuluje adiponektynę (hormon komórek tłuszczowych, który obniża stężenie wolnych kwasów tłuszczowych), tym samym zmniejszając cellulit.

  • Odżywcze: ekstrakt z alg (kompleks Algomega®) i masło Shea odżywiają i nawilżają skórę.

Rezultat: Twoja sylwetka jest wymodelowana. Cellulit mniej widoczny, a Twoja skóra jest niesłychanie miękka, mocniejsza i bardziej jędrna.

Sposób użycia: nakładać na całe ciało okrężnymi ruchami rano i wieczorem przez 2 miesiące.